Wykładziny tarasowe werzalit – Wrocław

WERZALIT_Unternehmenslogo_55mm

Podłogi na każdą powierzchnię i czas

 terraza, paseo i entero: podłogi mogą być tak ładne i jednocześnie trwałe i praktyczne. Deski tarasowe WERZALIT stanowią prawdziwą alternatywę wobec podłóg drewnianych.
Wszystkie linie produktów są wykonane z wysokiej jakości kompozytu drzewno-polimerowego S2 (WPC), który łączy w sobie najlepsze cechy drewna i tworzywa sztucznego: wygląd naturalnego drewna i długowieczność. Tworzywo jest odporne na odkształcenia, odporne na działanie warunków atmosferycznych i stanowi skuteczną barierę przed takimi czynnikami jak niskie i wysokie temperatury, kwaśne deszcze, woda zawierająca sól i chlor, grzyby powodujące niszczenie drewna i owady. Wszystkie dostępne powierzchnie są antypoślizgowe, nie pękają ani nie odłamują się, w związku z czym są bezpieczne do chodzenia po nich boso.
header_terraza-profil

Profil terraza
Deski tarasowe terraza można układać obustronnie. Oba warianty powierzchnie, zarówno fino z drobnym ryflowaniem, jak i medio, szersze ryflowanie, charakteryzują się klasycznym wyglądem i zamkniętą szczeliną podłużną.
trrraza
trrraza
 Oba warianty powierzchnie, zarówno fino z drobnym ryflowaniem, jak i medio, szersze ryflowanie, charakteryzują się klasycznym wyglądem i zamkniętą szczeliną podłużną.
Po prostu patent: wygodne układanie!
Opatentowany system zatrzasków gwarantuje bezproblemowe układanie profili terraza z zachowaniem wąskich lub szerokich szczelin podłużnych. Wyjątkowe przy tym jest to, że szczeliny podłużne są zamknięte! W profilach terraza nie ma otwartych szczelin podłużnych, przez które przechodzi brud, resztki lub chwasty.

Profil paseo

Deski tarasowe paseo z otwartymi szczelinami podłużnymi i podwójnym, zachodzącym na siebie ryflowaniem mają wyrazisty, prosty wygląd. Profile można układać po obu stronach, w wariancie fino i medio.
paseo
paseo

Doskonałe dla domowych majsterkowiczów
Profile paseo bez problemu ułoży każdy domowy majsterkowicz, ponieważ łączy się je prostymi klamrami montażowymi. Oprócz tego obróbka profili, tak jak w wypadku każdej wykładziny tarasowej WERZALIT, jest prosta jak obróbka drewna.


Profil pełny entero

WERZALIT uzupełnia szeroki asortyment wykładzin tarasowych o nowy, masywny pełny profil tarasowy entero 2.0. Profile entero 2.0 są bardzo trwałe i nie wymagają częstej konserwacji, w związku z czym stanowią ciekawą alternatywę w stosunku do tarasu drewnianego.

entero
entero

Szczelina zamknięta, a zachowuje się jakby była otwarta
entero 2.0 w zakresie pełnych profili tarasowych posiada ciekawą cechę. Układ pióro-wpust daje wizualny efekt zamkniętej powierzchni tarasu, która nie przepuści wyrastających chwastów ani brudu. Jednocześnie szczelina podłużna, również zasłonięta, służy jako odwodnienie.


Kolory i powierzchnie

kolory i powierzchnie
kolory i powierzchnie

No products found which match your selection.