O firmie

Parrot A

Wrocławska firma Parrot A istnieje od 2001 roku, jednak w zawodzie pracujemy od przeszło 20 lat. Nasz specjalista jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej i posiada uprawnienia budowlane. Od wielu lat należy do Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Ściśle współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami montującymi okna drewniane i plastikowe, parapety, nawiewniki, bramy garażowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, dlatego zamawiając u nas całą stolarkę otworową, mogą Państwo od razu zamówić jej profesjonalny montaż.

We Wrocławiu jesteśmy dystrybutorem produktów tak znanych i sprawdzonych marek, jak: DOMEL, KNS, Delta, Centurion,  MEDOS, Jaro-Max, Cerpol, Aluprof, Veka, Brevis, Ventec.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami, które prezentujemy na naszej stronie, oraz do spotkania w naszym wrocławskim salonie celem doradztwa i pomocy w wyborze odpowiednich rozwiązań dla Państwa budynku lub mieszkania.

Prawie 20 lat doświadczenia, setki klientów korzystających z wrocławskich okien czy drzwi od lat, to najlepsza rekomendacja, dla wszystkich szukających solidnego partnera.

Wymiana okien w starym budynku to bardzo ważna kwestia, która może mieć diametralny wpływ na komfort przebywania w domu. Okna plastikowe skutecznie poprawiają dźwiękoszczelność oraz zapobiegają nadmiernej utracie energii. W pośredni sposób pozwalają zmniejszyć wysokość rachunków za ogrzewanie. Ich zakup jest więc inwestycją, która z ekonomicznego punktu widzenia po prostu się opłaca. Warto się na nią zdecydować.

Jeżeli interesuje Was wymiana okien, a jednocześnie Wrocław jest miastem, w którym szukacie rzetelnej firmy, która zapewnia wysokiej jakości okna PCV w atrakcyjnej cenie, to powinniście zainteresować się naszą ofertą. Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, która już od wielu lat zajmuje się sprzedażą plastikowych okien. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, którzy mogą zapewnić produkt charakteryzujący się najwyższą jakością wykonania.

W ten sposób możemy zagwarantować okna plastikowe, które na pewno nie zawiodą Waszych oczekiwań. Dzięki nim wymiana okien w domu będzie szybka i łatwa.

Nasz salon znajdujący się we Wrocławiu oferuje nowoczesne okna PVC (PCW) w kilku seriach, różniących się parametrami technicznymi oraz wyposażeniem, dlatego każdy klient z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie produkt, dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Kupując okna PCV z naszego wrocławskiego salonu, nasi klienci mogą być pewni, że dokonali właściwego wyboru. Każdy profil VEKA produkowany jest w klasie A. Jest to najwyższa klasa profili. Ścianki zewnętrzne mają 3 mm grubości, a szerokość komór wewnętrznych to minimum 5 mm. Zapraszamy do przeanalizowania naszej pełnej oferty znajdującej się na tej stronie internetowej lub bezpośredniego odwiedzenia naszego salonu.

Gwarantujemy naszym klientom serwis okien gwarancyjny i pogwarancyjny.